Тюльпани в нашому саді

Рід налічує приблизно 140 видів трав'янистих цибулинних рослин, родом з Європи, Африки та Азії. Від даних видів сталося більшість сучасних сортів. Рід має, історією культури і своїми біологічними особливостями.

Витонченість форми, яскравість фарб і простота вирощування зробили тюльпани найулюбленішими садовими рослинами.

У плані озеленення парків і садів тюльпан є універсальним квіткою, сфера його використання досить широка: тюльпани садять в бордюрах і квітниках, під деревами, оформляють тюльпанами балкони і садять на вулицях в вазони.

Є серед тюльпанів такі види і сорти, які підходять для посадок на альпійські гірки і в бордюри, а є ті тюльпани, що будуть добре виглядати на тлі високих багаторічників або чагарників.

Різноманіття сортів тюльпанів дозволяє підібрати сорти, які радувати будуть вас з початку квітня і до червня.

Лише деякі декоративні квіти можуть конкурувати з тюльпанами по розмаїтості форм квітки. Тюльпани з бокаловидной формою квітки ефектно виглядають групами серед газону, під деревами.

Тюльпани з витонченою формою квітки - лилиецветних, піоновідние, бахромчасті, папуга - сліпуче виглядають поблизу доріжок, їх потрібно садити так, щоб кожна квіточка можна було розглянути окремо.

При посадці рослин під деревами їх потрібно розмістити так, щоб група тюльпанів виглядала природно. При посадці тюльпанів під кронами дерев потрібно подбати про те, щоб тюльпани не перебували в тіні.

Місце посадки тюльпанів має половину дня прояснюватися сонцем. Крім того, місце повинно бути захищене від вітрів, не те період декоративності тюльпанів скоротиться, вони будуть стрімко втрачати пелюстки.

Використовувати тюльпани можна для посадки в вазони, контейнери, для озеленення балконів. Для цього контейнери наповнюють грунтом і в них садять здорові, великі цибулини. Взимку горщики з цибулинами необхідно зберігати в холодному, темному приміщенні.

Щоб земля в ємності не висихала, її потрібно зволожувати. Також можна зберігати контейнери з цибулинами тюльпанів на балконі, але тоді цибулини треба буде ретельно вкрити. У квітні, коли над грунтом з'являться перші сходи, ємності слід виставити на постійне місце розташування.

Тюльпаны в нашем саду Kamila-gardencomuaПри вирощуванні тюльпанів в контейнері дуже важливо уникати перезволоження грунту, тому на дні ємності необхідно зробити дренаж.

Тюльпани є традиційними рослинами для вигонки, а також незамінні в зрізку.