Reckless abandon/реклес абандон (1206)

Переглянути весь каталог ⇒ IРИСИ ВИСОКІ БОРОДАТI
Reckless abandon/реклес абандон
Reckless abandon/реклес абандон
90 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : IRISES00420
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Сорт ірису Reckless Abandon в забарвленні квітки з'єднав два кольори: жовтий і вишневий. Верхні пелюстки (стандарти) білі з частими яскраво-жовтими прожилками, край пелюстки насичено-жовтий. Нижні пелюстки (фоли)— оксамитові, вишнево-чорні з яскраво-жовтими променями, що виходять від насичено-жовтою борідки. Пелюстки добре гофровані! Сорт відноситься до групи високорослих ірисів. Цвітіння в третій декаді травня. Досить ошатна забарвлення квітки вимагає уважного підбору компаньйонів по клумбі. Краще за все будуть поєднуватися рослини з присутністю подібних кольорів в забарвленні квітки або листя. Сорт хороший в масиві.

СХОЖІ ТОВАРИ

Tempesto/темпести
Ціна 120.00 грн
In a kiss/ін е кісс
Ціна 60.00 грн