Night owl/найт аул (1366)

Переглянути весь каталог ⇒ IРИСИ ВИСОКІ БОРОДАТI
Night owl/найт аул
    
Night owl/найт аул
35 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : kamilagarden
Код товару : IRISES00450
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Ірис німецький Night Owl (Iris Germanica‘ Night Owl’). Новинка! Це німецький ірис або німецький півники, який відноситься до секції Бородаті іриси. Він виведений в 1970 році. Виробник: Schreiner. Назва сорту звучить в перекладі як« Нічна сова& raquo ;. Це довгоквітучі, витривале багаторічна рослина, яка прикрасить ваш сад красивими квітками і ефектними листям. Високорослий сорт гібридного походження. Цвіте в середині-кінці сезону. Один з кращих« чорних» ірисів! Квітконіс міцний, досягає до 90-120 см у висоту. Він утворює від 1 до 7 квіток з досить широкими, гофрованими пелюстками (частками оцвітини). Кожна квітка складається з трьох вертикальних внутрішніх часткою оцвітини, які утворюють купол (або чашу) і трьох зовнішніх. Доповнює їх« борідка» - специфічна смуга волосків яскравого кольору. Забарвлення квіток дуже приваблива. В одній квітці зібрані темно-бузковий, синьо-фіолетовий, чорний кольори. Розмір квітки до 15 см в діаметрі! Листя лінійне, мечовидні, жорсткі. Вони в основному прикореневі, розташовані віялоподібно по групах (9 листочків в кожній). Виглядають добре протягом усього сезону. Кореневища великі, м'ясисті, повзучі. Цвітіння триває кілька тижнів (від 4 до 6 тижнів). А тривалість життя квітки становить до 5 днів. Вибираючи місце для посадки ірисів, обов'язково враховуйте їх світло і теплолюбність. Цей ірис може рости не тільки на повному сонці, але і в півтіні. Він додасть елегантності і величі будь-якого саду. Поєднується з іншими багаторічними рослинами. Ідеально підходить для зрізання. Період цвітіння– червень липень.