Off color joke/офф колор джоук (886)

Переглянути весь каталог ⇒ IРИСИ ВИСОКІ БОРОДАТI
Off color joke/офф колор джоук
   
Off color joke/офф колор джоук
90 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : IRISES00353
Виробник : Власне виробництво
Країна виробництво : Україна
Тип : Квіти
Вид : Багаторічник
Культура : Ірис
Морозостійкі : Так
Засухоустойчивость : Так
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Ірис Оф Колор Джоук (Off Color Joke) S - білі з рожево - димчастим переливом в центрі і слабким фіолетовим відтінком по центральній жилці; F-темно-фіолетовий в центрі і світлішають до дірчастому - білим краях. Підстави горіхові з легким коричневим крапом. В - вогненно - червона з фіолетовим кінчиком.

СХОЖІ ТОВАРИ

New leaf/нью ліф
Ціна 55.00 грн