Fuscotinctus крокус (572)

Переглянути весь каталог ⇒ КРОКУСИ
Fuscotinctus крокус
Fuscotinctus крокус
6 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : KRO00014
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням. У вашому замовленні може

Опис :

Крокус Fuscotinctus (Spring Crocus, Botanical crocus‘ Fuscotinctus’). Крокус ботанічний« Фускотінктус» дарує гарний настрій після сумній зими, коли вперше з'являється в лютому-березні. Відкриває сезон квітучих рослин. З ним приходить і весна! Квітки сонячно-жовті з коричневими густими мазками по вивороту пелюсток. Висота рослини: 8-10 см. Розмір квітки становить 6-8 см.Ето багаторічна рослина росте в наступні роки від цибулин-діток. Він утворюють красиву, компактну куртинки, яка також може бути складена з іншими різновидами крокусів. Ідеально підходить для домашніх садів, газонів і альпінаріїв.

СХОЖІ ТОВАРИ

Jeanne d'dark крокус
Ціна 7.00 грн
Blue pearl крокус
Ціна 6.00 грн
Romance крокус
Ціна 6.00 грн