Precocius нарцис (1150)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Precocius нарцис
   
Precocius нарцис
26 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00032
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням. У вашому замовленні може

Опис :
Вибравши цей сорт, ви не будете розчаровані! Він високорослий: виростає до 45-65 см у висоту. Квітки цього нарциса дуже ніжні, а сама рослина– витончене. Квітки округлі, трохи повернені вниз. Їх розмір– близько 10 см в діаметрі. Їх забарвлення дивовижна– молочно-білі пелюстки (частки або листочки оцвітини) ефектно контрастують з абрикосовою коронкою. Коронка нарциса дещо коротший часткою оцвітини (пелюсток): зазвичай менше довжини доль оцвітини на третину. Але вона ширше, ніж у інших видів. Листочки оцвітини широко яйцеподібні, лише злегка загострені, розпростерті, злегка увігнуті, перекриваються наполовину або більше. Коронка (трубка) з гофрованим краєм і оком в центрі. Вона світло-рожево-помаранчева з вкрапленнями більш темного тону і блідіше до основи і на обід. Квітки виділяють ніжний аромат. Вони розквітають першими і мають тривалий період цвітіння (3 тижні). Квітконіс один. Період цвітіння– середина-кінець весни. Фотографії нарциса зроблені в нашому саду. За бажанням покупця ми відправляємо цибулину з квіткою навесні або просушену цибулину восени.

СХОЖІ ТОВАРИ

Dick wilden нарцис
Ціна 12.00 грн
Arctic gold нарцис
Ціна 15.00 грн
Le torch нарцис
Ціна 16.00 грн
Flower surprise нарцис
Ціна 25.00 грн