Precocius нарцис (1150)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Precocius нарцис
    
Precocius нарцис
26 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00032
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Вибравши цей сорт, ви не будете розчаровані! Він високорослий: виростає до 45-65 см у висоту. Квітки цього нарциса дуже ніжні, а сама рослина– витончене. Квітки округлі, трохи повернені вниз. Їх розмір– близько 10 см в діаметрі. Їх забарвлення дивовижна– молочно-білі пелюстки (частки або листочки оцвітини) ефектно контрастують з абрикосовою коронкою. Коронка нарциса дещо коротший часткою оцвітини (пелюсток): зазвичай менше довжини доль оцвітини на третину. Але вона ширше, ніж у інших видів. Листочки оцвітини широко яйцеподібні, лише злегка загострені, розпростерті, злегка увігнуті, перекриваються наполовину або більше. Коронка (трубка) з гофрованим краєм і оком в центрі. Вона світло-рожево-помаранчева з вкрапленнями більш темного тону і блідіше до основи і на обід. Квітки виділяють ніжний аромат. Вони розквітають першими і мають тривалий період цвітіння (3 тижні). Квітконіс один. Період цвітіння– середина-кінець весни. Фотографії нарциса зроблені в нашому саду. За бажанням покупця ми відправляємо цибулину з квіткою навесні або просушену цибулину восени.