Pink wonder нарцис (1262)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Pink wonder нарцис
    
Pink wonder нарцис
32 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00034
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Назва нарциса pink Wonder (Пінк Уандер) можна перевести як "Рожеве Чудо", щоб упевнитися в цьому Вам буде потрібно познайомитися з ним особисто. Все тому, що нарцис Пінк Уандер дивує грою своїх відтінків на чарівних бутонах. Термін цвітіння нарциса Пінк Уандер– среднепоздний, припадає на квітень. На початку цвітіння квітка, діаметром 9.5-10см, забарвлений в яскраво-жовтий колір, поступово він змінюється на персиковий, а потім стає пастельно-рожевим. Незвичайні дуже витончені пелюстки благородного відтінку слонової кістки чудово гармонують з кожним новим тоном забарвлення корони. Над кожною часткою - сегмент коронки, зрощений тільки підставою і високо піднятий. Розташування вертикальне. Дуже гарний, стійкий сорт. Тривалість цвітіння– до 2-3 тижнів. Квітконіс міцний, заввишки 35 см.