Apricot whirl нарциси (1264)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Apricot whirl нарциси
Apricot whirl нарциси
25 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00035
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Apricot Whirl (Split-corona Daffodil 'Apricot Whirl', Split-cupped Narcissus, Butterfly Narcissus 'Apricot Whirl'). Новинка! Приємний аромат і фантастичні квіти з характерною спліт-коронкою зачарують не лише шанувальників нарцисів.&Laquo; Абрикосовий вихор» - так звучить назва сорту в перекладі. І він дійсно виправдовує своє ім'я. Він має один з найбільших квітів в своєму підрозділі, до 10 см в діаметрі. Розділена коронка відкривається в вихорі теплого лососева-рожевого кольору на тлі світяться білих пелюсток. Центр квітки представлений лимонної гудзичком. Енергійно квітучий нарцис! Середнього строку цвітіння.

СХОЖІ ТОВАРИ

Gentle giant нарциси
Ціна 23.00 грн
Gay tabot нарциси
Ціна 20.00 грн
Cheerfulness нарциси
Ціна 23.00 грн
Printal нарциси
Ціна 32.00 грн