Mon cheri нарциси на розмноженні (1280)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Mon cheri нарциси на розмноженні
Mon cheri нарциси на розмноженні
25 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00043
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Точне походження назви« нарцис» невідомо, його часто пов'язують з грецьким словом« п'яний& raquo ;. Довга історія розмноження привела до появи тисяч всіляких сортов.Mon Сheri— цибулинна багаторічна рослина з зеленими, схожими на смужку листям, має великі квіти з білими скуйовдженим пелюстками і велику розоватую абрикосовий чашку.Как тільки цвітіння закінчиться, можна видалити стебло квітки. Листя краще залишити, поки вона не пожовтіє. За цей час листя збирає енергію і поживні речовини для цвітіння в наступному році. У цей час слід тримати рослини по вологими і додавати трохи добрив загального назначенія.Традіціонній символ весни— нарциси— ідеально підходять для горщиків і саду.