Exotic mystery нарциси (1284)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Exotic mystery нарциси
  
Exotic mystery нарциси
38 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00045
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Exotic Mystery (Split-Cupped Collar Narcissus "Exotic Mystery", Split-Cupped Collar Daffodil "Exotic Mystery"). Новинка! Це один з ексклюзивних сортів, який вам обов'язково сподобається. Він був отриманий в результаті схрещування нарцисів parisienne і N. triandrus subsp. triandrus var. triandrus. З нами зовсім недавно, в 2011 році. Оригінатор: Brent and Becky Heath (Virginia, United States). Це один з кращих сортів середнього строку цвітіння, який відноситься до групи Разрезнокорончатіе нарциси або Спліт-корона (division 11a - Split-Cupped Collar). У цього нарциса не тільки окремі частинки прівенчиком, але сегменти коронки і часткиоцвітини (пелюстки) розташовані навпроти один одного. Цей сорт можна знайти в каталогах і під іншими назвами:‘ Wild Thing& rsquo ;, Outer Space& rsquo;,‘ Green Ghost& rsquo;,‘ Unbelievable’ .Цветкі разрезнокорончатіх нарцисів чарівні і схожі на метелика. Вони великі і ефектні, підносяться на сильних стеблах. Коронка (трубка) дещо коротший часткою оцвітини (пелюсток) або дорівнює ім. Вона розщеплена більш ніж на третину довжини. Її частини гофровані, зазвичай відігнуті з скуйовдженим краєм і оком в центрі. Часткиоцвітини закруглені, що не відігнуті назад. Квітки порадують вас в середині-кінці сезону і мають тривалий період цвітіння (до трьох тижнів). Кожен цветонос дає по 2-3 квітки. Розмір квітки– 10-12 см в діаметре.Данній сорт виростає до 30-65 см у висоту. Квітки досягають в діаметрі до 8,5 см. Вони звернені лицьовою стороною вниз. Сегменти оцвітини (пелюстки) до 4 см завдовжки, яйцевидні, тупі, гострі, світло-жовті, відігнуті, опуклі, перекриваються тільки на підставі; внутрішні сегменти більш вузькі; коронка до 1,8 см завдовжки, розділена на базу, шість сегментів, які протилежні і трохи вузькі, ніж сегменти оцвітини. Коронка блискуча жовто-зелена, зі світло-жовтим тоном біля основи і світлим зеленувато-жовтим кольором на ободі, ребриста, відігнута, з трохи хвилястими краями. Квітки солодко запашні. Даний сорт дуже відрізняється від інших нарцисів!