Exotic mystery нарциси (1284)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Exotic mystery нарциси
Exotic mystery нарциси
38 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00045
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Exotic Mystery (Split-Cupped Collar Narcissus 'Exotic Mystery', Split-Cupped Collar Daffodil 'Exotic Mystery'). Новинка! Це один з ексклюзивних сортів, який вам обов'язково сподобається. Він був отриманий в результаті схрещування нарцисів parisienne і N. triandrus subsp. triandrus var. triandrus. З нами зовсім недавно, в 2011 році. Оригінатор: Brent and Becky Heath (Virginia, United States). Це один з кращих сортів середнього строку цвітіння, який відноситься до групи Разрезнокорончатие нарциси або Спліт-корона (division 11a - Split-Cupped Collar). У цього нарциса не тільки окремі частки прівенчиком, але сегменти коронки і часткиоцвітини (пелюстки) розташовані навпроти один одного. Цей сорт можна знайти в каталогах і під іншими назвами:‘ Wild Thing&rsquo ;, Outer Space&rsquo ;,‘ Green Ghost&rsquo ;,‘ Unbelievable’ .Цветкі разрезнокорончатих нарцисів чарівні і схожі на метелика. Вони великі і ефектні, підносяться на сильних стеблах. Коронка (трубка) дещо коротший часткою оцвітини (пелюсток) або дорівнює ім. Вона розщеплена більш ніж на третину довжини. Її частки гофровані, зазвичай відігнуті з скуйовдженим краєм і оком в центрі. Часткиоцвітини закруглені, що не відігнуті назад. Квітки порадують вас в середині-кінці сезону і мають тривалий період цвітіння (до трьох тижнів). Кожен цветонос дає по 2-3 квітки. Розмір квітки– 10-12 см в діаметре.Данний сорт виростає до 30-65 см у висоту. Квітки досягають в діаметрі до 8,5 см. Вони звернені лицьовою стороною вниз. Сегменти оцвітини (пелюстки) до 4 см завдовжки, яйцевидні, тупі, гострі, світло-жовті, відігнуті, опуклі, перекриваються тільки на підставі; внутрішні сегменти більш вузькі; коронка до 1,8 см завдовжки, розділена на базу, шість сегментів, які протилежні і трохи вузькі, ніж сегменти оцвітини. Коронка блискуча жовто-зелена, зі світло-жовтим тоном біля основи і світлим зеленувато-жовтим кольором на ободі, ребриста, відігнута, з трохи хвилястими краями. Квітки солодко запашні. Даний сорт дуже відрізняється від інших нарцисів!

СХОЖІ ТОВАРИ

Pueblo нарциси
Ціна 20.00 грн
Roulette нарциси
Ціна 38.00 грн
White marvel нарциси
Ціна 30.00 грн