Roulette/роулете на розмноженні (1288)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Roulette/роулете на розмноженні
   
Roulette/роулете на розмноженні
38 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00047
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Позднецветущих крупнокорончатій нарцис сорти рулет запам'ятовується своєю яскравою триколірної забарвленням суцвіття: білий однорядний оцвітина і красива дрібно гофрована коронка жовтого відтінку з помаранчевої насиченою облямівкою середньої ширини. Сорт невибагливий, стійко переносить хвороби, не вимагає щорічного викопування цибулин. Він відмінно поєднується з іншими сортами нарцисів, утворюючи оригінальні за кольором і формою композиції. Рослини одного сорту привабливо виглядають при посадці групами 6-10 нарцисів. Це хороший варіант для висадки в ящики і контейнери для озеленення зон відпочинку. Прибудинкова територія в зоні ганку також часто прикрашається нарцисом Рулетте.Чтоби сорт повністю розкривав свій потенціал протягом багатьох сезонів, йому потрібно приділити трохи уваги, забезпечивши 2-3 підживлення в сезон добривами для цибулинних, дренаж в дощових регіонах і при посадці в горщики.