White marvel нарциси (1290)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
White marvel нарциси
White marvel нарциси
30 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00048
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Багатоквітковий махровий нарцис сорти Вайт Марвел підкуповує ніжністю і витонченістю своїх великих суцвіть. На міцному невисокому квітконосі по черзі розпускається відразу кілька бутонів, зазвичай 2-3. На травневій клумбі він виділяється своєю білосніжною. У махрової багатопелюсткові коронки трапляються невеликі вкраплення з жовтих пелюсток. Це відмінний екземпляр для травневої квітучою клумби. Він добре виглядає в груповій посадці, поєднується з іншими позднецветущих сортами нарцисів і контрастних тюльпанів синіх, бузкових, фіолетових оттенков.Сорт Вайт Марвел володіє хорошими показниками витривалості, але йому потрібна регулярна щомісячна підживлення в березні-червні для забезпечення гарного цвітіння в наступному сезоні. Тільки тоді він порадує декількома великими бутонами і міцним цветоносом.Многоцветковий махровий нарцис сорти Вайт Марвел підкуповує ніжністю і витонченістю своїх великих суцвіть. На міцному невисокому квітконосі по черзі розпускається відразу кілька бутонів, зазвичай 2-3. На травневій клумбі він виділяється своєю білосніжною. У махрової багатопелюсткові коронки трапляються невеликі вкраплення з жовтих пелюсток. Це відмінний екземпляр для травневої квітучою клумби. Він добре виглядає в груповій посадці, поєднується з іншими позднецветущих сортами нарцисів і контрастних тюльпанів синіх, бузкових, фіолетових оттенков.Сорт Вайт Марвел володіє хорошими показниками витривалості, але йому потрібна регулярна щомісячна підживлення в березні-червні для забезпечення гарного цвітіння в наступному сезоні. Тільки тоді він порадує декількома великими бутонами і міцним квітконосом.

СХОЖІ ТОВАРИ

Full house нарциси
Ціна 30.00 грн
Flower drift нарциси
Ціна 23.00 грн
Madison нарциси
Ціна 35.00 грн