Candy princess/санді принцеса нарциси на розмноженні (1292)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Candy princess/санді принцеса нарциси на розмноженні
   
Candy princess/санді принцеса нарциси на розмноженні
38 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00049
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Махровий нарцис Кенді Принцес виділяється своєю приголомшливою фактурою квітки і грою кількох відтінків– оранжевого, коралового і жовтого в одній палітрі. Зовнішній ряд білих пелюсток одношаровий, що надає всьому вигляду квітки вишуканої витонченості. Під вагою суцвіття невисокий стебло злегка хилиться, і нарцис при повному розпусканні злегка приспускає свою голівку. Це зовсім не знижує декоративність сорта.Для хорошого і тривалого цвітіння до 3 тижнів нарциса Кенді Принцес слід виділити сонячну клумбу з родючим грунтом. З самого початку розпускання листя в березні і до кінця вегетації в травні буде потрібно проводити підгодівлю комплексним типом добрив для цибулинних. Цей прийом допоможе отримати великий цветонос і підготувати цибулину до наступного сезону. Сорт відмінно підходить для озеленення парків, садів і квітників, відрізняючись декоративністю.