Tricollet нарциси (1304)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Tricollet нарциси
    
Tricollet нарциси
32 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00055
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис« Тріколлет (Tricollet)» відноситься до групи Разрезнокорончатіх (Нарциси з Спліт-короною). Квітка має корону у вигляді трилисника з хвилястими краями, а часткиоцвітини зеленувато-білі, округлі, що перекривають один одного. Корона пофарбована в яскраво-оранжевий колір з більш насиченим по краю. Квітки в діаметрі 10,5 см. Висота нарциса Тріколлет 30-45 см. Період цвітіння цього сорту– среднепоздний (квітень-травень). Висаджують переважно в середині або кінці осені (жовтень-грудень).