Pipit нарциси на розмноженні (1312)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Pipit нарциси на розмноженні
   
Pipit нарциси на розмноженні
25 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00059
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Жонкеля pipit (Піпіта)– нарцис з групи Жонкеля. Ботанічний нарцис. Без перебільшення універсальний квітка. Багаторічна весеннецветущих цибулинна рослина. Квітки мініатюрні, блідо-жовті, з біло-кремовою коронкою. Квітка висотою до 20 см. Цвіте дуже рано в березні, початку квітень. Це велика перевага цього сорту, адже не всі, навіть самі ранні сорти нарцисів можуть цим похвалитися. Розмір квітки близько 7 см в діаметрі! Квітки казково ароматні. Кущики залишаються компактними. Листя сіро-зеленого цвета.Етот нарцис прекрасно підходить для квітників, альпінаріїв, кам'янистих садів, для посадки під деревами і для вирощування в контейнерах. Відмінно виглядає в композиції з тюльпанами, гіацинтами, мускарі, фіалками. Ідеальний для отримання зрізання вищої якості, причому не тільки у відкритому грунті, а й у тій, що вигнала. Цей сорт має довгий період цвітіння (до трьох тижнів). Добре росте на повному сонці, в півтіні і в тіні. Витривалий. Період цвітіння– середина весни.