Atholl palace нарциси (1316)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Atholl palace нарциси
Atholl palace нарциси
20 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00061
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Atholl palace (Narcissus Double Flowering 'Atholl palace'). Один з кращих середньоквітучих сортів, який відноситься до групи Махрові нарциси. Він був зареєстрований в 1987 році. Оригінатор: Brian S. Duncan, Північна Ірландія, Великобританія. Отриманий у результаті схрещування нарцисів Richardson R3509 pассада (Falaise x Debutante) і polonaise. Розкішний сорт, який не залишить байдужим нікого! Він виростає до 35-60 см у висоту. Його квітки повністю махрові: мають додаткові пелюстки (часткиоцвітини) або мають махрову коронку (трубку), а іноді і те й інше. Цей ефект робить їх дуже цікавими.

СХОЖІ ТОВАРИ

Whete medal нарциси
Ціна 45.00 грн
Dick wilden нарцис
Ціна 15.00 грн
Arctic gold нарцис
Ціна 15.00 грн
Le torch нарцис
Ціна 16.00 грн