Obdam/обдам махрові (1608)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Obdam/обдам махрові
   
Obdam/обдам махрові
25 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00071
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис махровий« Обдам (Obdam)» має безпосереднє відношення до сімейства Нарциси (Narcissus) і відноситься до групи Махрові нарциси (Double narcissus). Квітки кремово-білого кольору з жовтуватим відтінком в центрі мають діаметр 10 см. Сама рослина висотою 40-45 см. Висаджують нарцис восени в родючий, розпушування грунт. Цибулини нарциса розсаджують через 4-5 років, так як вони починають тіснити один одного. Період цвітіння– травень, тривалістю від 10 днів. Бажано нарциси удобрювати.