Cassata/кассата крупнокорончатие на размножении (1610)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Cassata/кассата крупнокорончатие на размножении
    
Cassata/кассата крупнокорончатие на размножении
27 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00072
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис« касатся (Cassata)» відноситься до численного сімейства Нарциси (Narcissus) і поповнює групу Крупнокорончатих нарцисів (Large-Cupped). Ще їх називають нарциси групи Спліт-корона (Split-corona narcissus/Split-corona daffodils). Особливість цього сорту– незвичайна форма коронки і віночка з поєднанням декількох забарвлень (частіше 3-х). Квіти великі– 10-12 см, висота нарциса– 40-50 см. Висадка проводиться в кінці вересня - жовтня, цвіте в квітні-травні. Білі, жовті квіти у вигляді метелика.