Apricot whirl/апрікот вірлів (1618)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Apricot whirl/апрікот вірлів
   
Apricot whirl/апрікот вірлів
30 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00075
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис Apricot Whirl (Split-corona Daffodil 'Apricot Whirl', Split-cupped Narcissus, Butterfly Narcissus 'Apricot Whirl'). Новинка! Приємний аромат і фантастичні квіти з характерною спліт-коронкою зачарують не лише шанувальників нарцисів.&Laquo; Абрикосовий вихор» - так звучить назва сорту в перекладі. І він дійсно виправдовує своє ім'я. Він має один з найбільших квітів в своєму підрозділі, до 10 см в діаметрі. Розділена коронка відкривається в вихорі теплого лососева-рожевого кольору на тлі світяться білих пелюсток. Центр квітки представлений лимонної гудзичком. Енергійно квітучий нарцис! Середнього строку цвітіння. Було отримано в 2006 році. Оригінатор: J. Gerritsen and Son, Нідерланди. Реєстрант: W. van lierop and Sons. Висота рослини становить 35-60 см.