San disk/сан диск (1622)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
San disk/сан диск
   
San disk/сан диск
15 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00077
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Чарівна рослина-малюк - зростання цього нарциса не перевищує 35 см, ніжні квіти кремового кольору з яскравою уплощенной широкої коронкою, пофарбованої в інтенсивний жовтий цвет.Цветок служить прекрасним доповненням до весняних композицій з мелколуковічних рослин. Зворушливі квіти відмінно виглядають в одиночних посадках, при вирощуванні без щорічного викопування, швидко утворюють мальовничу куртину, пахучу приємним ароматом під час цветенія.Еслі плануєте купити нарцис Sun Disc поштою, то враховуйте, що догляд за цією квіткою нічим не відрізняється від загальних правил: висаджують цибулини восени. Взимку необхідно стежити за температурою, при посиленні морозів бажано укласти на клумби додаткове укриття.