Printal/прінтал на размножении (1644)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Printal/прінтал на размножении
   
Printal/прінтал на размножении
32 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00082
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис« Прінтал (printal)» входить в сімейство Нарциси (Narcissus) і поповнює групу Разрезнокорончатих (Нарциси зі Спліт-короною). Головна особливість сорту– коронка квітки ніби розірвана на 1/3 довжини. Краю коронки або пелюстки торочкуваті. Рослина досить висока– 40-50 см. Час цвітіння нарциса Прінтал– квітень травень. Квітки 10-12 см в діаметрі. Висадка цибулин розміром 14-26 см проводиться ранньою осінню в розпушування і родючий грунт, з яких потім формується 1-2 квітки.

СХОЖІ ТОВАРИ

Palmares/палмарес
Ціна 27.00 грн
Pink charm/пинк чарм
Ціна 27.00 грн