Palmares/палмарес (1650)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Palmares/палмарес
    
Palmares/палмарес
27 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00085
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Разрезнокорончатій нарцис Палмарес прикрашений сильно гофрованої короною в приємних лососева-рожевих тонах. Цей ранньоквітучих сорт добре поєднується з багатьма цибулинними: синіми гіацинтами, блакитними мускари, фіолетовими тюльпанами, утворюючи різнорівневі об'ємні композиції. Непогано виглядає сорт і в груповий монопосадке з 6-10 рослин одного відтінку. Дуже добре підходить для озеленення парків, ранневесенней вигонки до 8 березня, переносить посадку в контейнери і балконні ящікі.Сорт Палмарес добре росте на сонці і в ажурною півтіні, швидко розмножується і досить невибагливий. Якщо цибулини не викопувати щорічно, то з часом його суцвіття злегка дрібніє, але це не псує загальний вигляд клумби. Добре відгукується на ранньовесняні підгодівлі добривом для цибулинних, утворюючи міцний і великий квітка. Відправляємо цибулину восени.