Pink charm/пинк чарм (1652)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Pink charm/пинк чарм
   
Pink charm/пинк чарм
27 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00086
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис pink Charm (Large-cupped Narcissus, Big-cupped narcissus 'pink Charm'). Один з кращих ранньоквітучих сортів, який відноситься до групи Крупнокорончатие нарциси. Назва сорту перекладається як« Рожевий шарм» ;. Вибравши цей сорт, ви не будете розчаровані! Він виростає до 45 см у висоту. Квітки цього нарциса дуже ніжні, а сама рослина– витончене. Їх забарвлення дивовижна– білі пелюстки (часткиоцвітини) контрастують з рожево-жовтої коронкою. Коронка нарциса дещо коротший часткою оцвітини (пелюсток): зазвичай менше довжини доль оцвітини на третину. Але вона ширше, ніж у інших видів. Часткиоцвітини закруглені, що не відігнуті назад. Коронка (трубка) з гофрованим краєм і оком в центрі. Квітки розташовані горизонтально, має ніжний аромат. Вони розквітають першими і мають тривалий період цвітіння (3 тижні). Квітконіс один. Розмір квітки– близько 10 см в діаметрі. Цей нарцис ідеально підходить для масової посадки, для створення бордюрів, для посадки в контейнери і для зрізання. Він краще виглядає в групах по 5 і більше штук. Ідеальний для отримання зрізання вищої якості, причому не тільки у відкритому грунті, а й у тій, що вигнала. Добре росте на повному сонці або в плямистої тіні. Період цвітіння– середина весни.