Bella vista/белла віста на размножении (1660)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Bella vista/белла віста на размножении
   
Bella vista/белла віста на размножении
35 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00088
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис Белла Віста відноситься до групи крупнокорончатих. Його привабливі квіти нагадують яєчню глазунью. Рослина високоросла— 40 см заввишки. Забарвлення квіток знайома— біло-молочні пелюстки добре поєднуються з коронкою яскраво-оранжевого відтінку. Розкриваються в середині весни бутони приємно пахнуть. Цвітіння триває близько 3 тижнів. Нарциси підходять для оформлення клумб, рабаток, альпінаріїв і посадки в контейнери. Цей сорт складе відмінну композицію з тюльпанами, фіалками і мускари.

СХОЖІ ТОВАРИ

Popeye/попай
Ціна 38.00 грн
White lion/вайт леон
Ціна 27.00 грн
Delnashaugh/делнашаг
Ціна 27.00 грн
Acropolis/акрополіс
Ціна 27.00 грн