Popeye/попай (1662)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Popeye/попай
   
Popeye/попай
38 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : NAR00089
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Нарцис Попай відрізняється своєю великою і пишною коронкою. Його білі пелюстки мають класичний білий колір і класичну правильну форму, однак саме коронка додає свіжості і колориту образу! Коронка у сорту Попай дуже пухнаста, многолепестная, що складається з білих і світло-жовтих вставок. Спочатку вона оточена класичної короною, а вже всередині неї з'являється безліч легких лепесточков. На вітрі вони походять на звоночкі.Нарцісс Попай відрізняється великою квіткою. Його діаметр до 11 см! Стебло міцне, високий. Квіти виростають до висоти 45 см– 50 м. Найкрасивіші поєднання виходять з біло-жовтими сортами: наприклад, Ювіляр, Голландська млин, Сонячний вітер. З кожним роком квітка стає все більше, тому правильно підібраний догляд рік від року буде робити весняні клумби все краше.Чтоби цибулини щорічно розвивалися, влітку необхідно правильно за ними доглядати. Після цвітіння обов'язково поливайте і підгодовуйте інші квіти. Коли вона поступово стане в'янути і практично повністю пожовтіє, можете викопувати цибулини. Зберігати цибулини необхідно в темному прохолодному місці. Після викопування спочатку висушіть їх і приберіть зайву стару лушпиння. Далі помістіть в темне місце з температурою 20С. Далі, тиждень за тижнем, поступово знижуйте температуру приблизно до 15С. Таким чином, цибулина повинна долежати до осені. Таким чином, на наступний рік ваші нарциси Попай стануть ще більше, а їх коронка– ще більше і пишніше! Адже саме такими нескладними діями можна в значній мірі вплинути на подальший розвиток рослин.