Sir winston churchill нарцис (466)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Sir winston churchill нарцис
Sir winston churchill нарцис
25 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00011
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Квітконіс виростає до 45-65 см у висоту. Квітки великого розміру: близько 6 см в діаметрі. Вони, на відміну від немахрових нарцисів, округлої форми, мають додаткові пелюстки (часткиоцвітини) або мають махрову коронку (трубку), а іноді і те й інше. Цей ефект робить їх дуже цікавими. Кожні квітконосне стебло дає по 4 квітки. Оцвітина та інші петалоідніе сегменти в декількох завитках, білі; зовнішній завиток дуже широкий. Часткиоцвітини широкі, восковатой текстури, перекриваються на половину або більше. Внутрішні витки загнуті, іноді з мітками жовтого або оранжевого кольору на спинці, з хвилястими полями. Центр завитки короткий, сильно загнутий. Сегменти коронки коротше центру мутовки, помаранчеві. Квітки сильно пахнуть. Листя синьо-зеленого кольору, лінійні. Фотографії нарциса зроблені в нашому саду. За бажанням покупця ми відправляємо цибулину з квіткою навесні або просушенное цибулину восени.