Gum laude разрезнокорончатіе нарцис (478)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Gum laude разрезнокорончатіе нарцис
Gum laude разрезнокорончатіе нарцис
20 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00017
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Гарний, сильний і елегантний квітка. Назва сорту - відомий латинський вислів "з відзнакою". І дійсно, цей прекрасний нарцис сам по собі є вищою нагородою садівникам. Період цвітіння квітень, розпускається утворюючи широкі часткиоцвітини, кремові, по краю помаранчевої розрізний корони проходить широка, гофрований рожева облямівка. У тривалий період цвітіння, 2-3 тижні, змінюється забарвлення, квітка великий і високий, до 40 см, листя зелене прикореневі. Як і багато інших квітів, нарцис Кум Лауда любить сонячні або трохи затінені місця. Відправляємо цибулину восени.