Rip van winkle махрові нарциси на размножении (490)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Rip van winkle махрові нарциси на размножении
Rip van winkle махрові нарциси на размножении
20 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00023
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Нарцис« Ріп Ван Вінкл (Rip van winkle)» відноситься до сімейства Нарциси (Narcissus). Виведений цей сорт ще в 1884 р Має квітки жовтого кольору, що незвично для простих нарцисів і тонкі пелюстки махрової форми. Невисокі квіти (20 см) прекрасно виглядають на альпійських гірках, навколо каменів, водойм. Добре ростуть і цвітуть ці нарциси на сонячній стороні і на родючому ґрунті, хоча невибагливі до будь-якого грунту. Цвіте в березні-квітні, а висаджування проводиться в жовтні. Відправляємо цибулину восени.

СХОЖІ ТОВАРИ

Precocius нарцис
Ціна 26.00 грн
Pink wonder нарцис
Ціна 32.00 грн
Gay tabot нарциси
Ціна 27.00 грн