Changing colors нарциси (542)

Переглянути весь каталог ⇒ НАРЦИСИ
Changing colors нарциси
Changing colors нарциси
22 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : NAR00028
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням. У вашому замовленні може

Опис :
Changing Colors - квітка-хамелеон, основні пелюсточки біло-кремового кольору, корона ж змінює своє забарвлення від світло-жовтого до жовто-оранжевого.Висота рослини: до 40 смПеріод цвітіння: квітень-майСвоей оригінальністю нарцис Чейнджінг Колорс буде ефектно виділятися на весняній клумбі серед інших ранньоквітучих цибулинних.

СХОЖІ ТОВАРИ

Pink charm нарцис
Ціна 15.00 грн
Obdam нарцис
Ціна 18.00 грн
Precocius нарцис
Ціна 26.00 грн
Dick wilden нарцис
Ціна 12.00 грн