Rose supreme крупноцветковий гладіолус (1068)

Переглянути весь каталог ⇒ СОРТОВІ ГЛАДІОЛУС
Rose supreme крупноцветковий гладіолус
    
Rose supreme крупноцветковий гладіолус
25 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : GL0001
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Гладіолус Rose Supreme (Роуз Суприм)– пастельно-рожевий, високий крупноцветковий, вишукано пофарбований сорт. Довгі суцвіття зібрані з декількох десятків щільних рожевих квіток і темніших лососевих бутонів. Сучасні гладіолуси– цвітуть до 4 тижнів, послідовно розкриваючи квітки. Листя довгі до 80 см– декоративні до осені. Цибулини викопують на зіму.Опісаніе сорти Rose Supreme і основні характеристики: квітконоси– досягають 90-110 см; суцвіття до половини довжини стебла– 40-45 см; до 20-25 бутонів; час цвітіння: серпень-вересень; квітки до 12-14 см в роспуске.Гладіолус Роуз Суприм крупноцветковий– особливості посадки: в травні грунт прогрівається досить для висадки цибулин гладіолусів по всій Україні; після травневої посадки цибулин– суцвіття розквітнуть в кінці серпня і у вересні, якщо купити цибулини гладіолусів заздалегідь і почати їх пророщувати з березня-квітня– то цвітіння настане вже в середині лета.Фотографіі зроблені в нашому саду.