White prosperity гладіолус (1078)

Переглянути весь каталог ⇒ СОРТОВІ ГЛАДІОЛУС
White prosperity гладіолус
    
White prosperity гладіолус
20 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : GL0006
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Великоквіткова гладіолус White prosperity (Вайт Проспериті)– білі квіти типу— Батерфляй, легкі і свіжі. Вирощувати сорти сучасної селекції– одне задоволення, вони казково красиві, невибагливі, і з хорошою силою роста.Опісаніе і основні характеристики сорту: окрас - білий, ніжного, трохи рожевого відтінку, горло– м'якого кольору крем-брюле, пелюстки сильно гофровані по краю; бутони– білі, трохи кремові; діаметр квіток: 12 см - 15 см; довжина суцвіть– до 70 см, висота рослини близько 150 см; цвіте в період з кінця липня по сентябрь.Особенності посадки гладіолуса: гладіолуси погано переносять холоду, тому їх висаджують в сад в травні, коли настає надійне тепло; пухкі, родючі грунти, нейтральні і з хорошим дренажем– самі відповідні; в тіні, сорт не розкриє своїх властивостей, тому краще висаджуйте на повному солнце.Гладіолус White prosperity– ніжний і потужний, стійкий і невибагливий. Завдяки м'якій забарвленням– універсальний, буде гармонійно виглядати в міксбордерах з будь-якими поєднанням барв