Pink pearl/пинк перл (1654)

Переглянути весь каталог ⇒ ГІАЦИНТИ
Pink pearl/пинк перл
Pink pearl/пинк перл
25 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : GIA000013
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Гіацинти pink pearl. Гіацинт за своєю природою дуже красиву квітку, але так як він підрозділяється на підвиди то не можна не звернути увагу на вид pink pearl оскільки це красиве рослина рожевого кольору, не може не привертати увагу перехожих. Ця квітка вважається раннім по терміну вигонки, так як він ставиться до раннього грудня. Час висаджування квітки починається з 1-го жовтня і закінчується десь 5-го грудня. Період вигонки триває близько трьох тижнів при температурі + 15-20 гр. С. Висота рослини в середньому 25см.Купіть цибулини Гіацинт pink pearl і оформити доставку поштою по всій території України: Одеса, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Полтава, Дніпро, Маріуполь, Кривий Ріг, Миколаїв, Львів, Херсон та інші міста України.