Gironde/жиронда азіатська (1018)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Gironde/жиронда азіатська
Gironde/жиронда азіатська
32 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : LI000039
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Лілія Gironde (Жиронда)– азіатський сорт, позбавлений аромату і інших прикрас квітки у вигляді крапу, штрихів або мазків. Вся поверхня рівномірно забарвлена ​​яскравий і соковитий жовтий колір. Пелюстки мають злегка відігнуті кінчики, рівні краї і міцну текстуру. Тичинкові нитки білі біля основи плавно переходять в жовті і закінчуються помаранчевими пильовиками. Доросла цибулина легко випускає стебло з 10 квітками, що подовжує період цвітіння до 3-4 тижнів. Сам стебло дуже надійний і потужний, з темно-зеленими глянцевими листочками. На одному місці лілії краще вирощувати не більше 5 років, а пересаджуючи, вибирати грунт, в якій ще не жили інші луковічние.Бистро і недорого замовити цибулини лілії пропонує розплідник Каміла Гарден. Наш каталог має широкий асортимент посадкового матеріалу відмінної якості, крім цибулинних у нас можна придбати нарциси, іриси, тюльпани, крокуси, гладіолуси. Ми надаємо можливість купити цибулини лілій з доставкою поштою, яка здійснюється в Київ, Дніпро, Херсон, Умань, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, Хмельницький та інші регіони України.