Triumfator lo гібрид лілія (1140)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Triumfator lo гібрид лілія
    
Triumfator lo гібрид лілія
30 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : LI000041
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Лілія« Тріумфатор» (lilium« Triumphator») є ЛО-гібридом, який відрізняється особливою декоративністю квіток і тривалим збереженням свіжості в зрізаному вигляді. Це цибулинна рослина відноситься до сімейства Лілійні. Рослина досягає 120 см у висоту, до 70 см як горшкових культура, має міцний, м'ясистий стебло, всипаний невеликими довгастими зеленими лістьямі.На верхівці стебла розташовані великі ароматні квітки (до 25 см в діаметрі) ніжно-рожевого кольору з темно-рожевою серединою. Зростає цей сорт лілій на багатій органікою, дренированной і помірно зволоженою грунті. Дуже любить сонячне розташування, але переносить і легку півтінь. Цвіте переважно в липні-серпні, використовується як прекрасний срезочной матеріал. Цей сорт дуже холодостійкий і практично не вражається садовими хворобами