Holland beauty/холланд б'юті (1144)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Holland beauty/холланд б'юті
    
Holland beauty/холланд б'юті
40 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : LI000043
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Лілія Холланд Б'юті коли виростає, схожа на величезне дерево. Висоту вона набирає до 2,5 м і на ній одночасно розпускаються до 30 яскравих суцвіть. Самі квіти теж великі, діаметром до 30 см. Вони мають яскраве забарвлення, з красивим градієнтним переходом від червоного до молочного або світло-жовтого, що добре видно на фото лілії Holland Beauty.Основние характеристики: Одночасне цвітіння великої кількості лілій на одній рослині, до 30 штук; Розмір квітки коливається від 20 до 30 см; В висоту лілія виростає за 3 роки від 120 до 200, а іноді і до 250 см; Квіти яскраво-червоні з блідим молочним кантом; Сильний приємний аромат, характерний для лілій; Ідеальні для зрізу, добре стоять і довго тримають форму.Лілія Holland Beauty, як і інші ВІД гібриди володіє сильними, добре розвиненими стеблами, вище людського зросту, за що її часто називають лілією-деревом. В саду відчуває себе прекрасно поруч з плодовими деревами. Силу квіти набирають поступово, перший рік дають маленькі квіти, близько 10 см і заввишки доходять до 1,2 м, але при правильному догляді ви за 3 роки життя лілії виростите дерево вище свого росту з красивими величезними цветамі.Бистро і недорого замовити цибулини лілії пропонує розплідник Каміла Гарден. Наш каталог має широкий асортимент посадкового матеріалу відмінної якості, крім цибулинних у нас можна придбати нарциси, іриси, тюльпани, крокуси, гладіолуси. Ми надаємо можливість купити цибулини лілій з доставкою поштою, яка здійснюється в Київ, Дніпро, Херсон, Умань, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, Хмельницький та інші регіони України.