Heart balance азіатський гібрид лілія (1148)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Heart balance азіатський гібрид лілія
    
Heart balance азіатський гібрид лілія
35 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : LI000045
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням. У вашому замовленні може

Опис :

Яскрава лілія Tango Heart balance оригінального забарвлення обов'язково стане центром уваги в вашому саду. Ніжно-кремові пелюстки густо вкриті фіолетовим крапом, який до центру практично зливається в одну пляму. Азіатським гібридам властиво практично повна відсутність запаху, що дозволяє тримати букети з цих квітів в доме.Опісаніе сорти лілії Heart Balance: висота рослини 100-110 см; діаметр квітів 12-18 см; форма пелюсток, загострена до кінців, довжина 10 см; аромат слабкий; цвітіння з червня по серпень; посадка цибулин кінець весни або вересень; грунт поживна, дренированная, слабокислая; місце сонячне; вологість, помірна; зимостійкість хорошая.Луковіци лілій Tango добре приживаються на родючих ґрунтах, які відводять вологу, і дають доступ повітря. Сорт лілій Танго популярний у садівників України, завдяки своїй невибагливості, і відсутності сильного аромату, на який у багатьох виникає алергія.

СХОЖІ ТОВАРИ