Purple/перпл ай (1380)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Purple/перпл ай
Purple/перпл ай
45 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : LI000052
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Лілія азіатська purple eye (Перпл Ай)– справжня жемчужна сучасних гібридів. Унікальна рожево-пурпурова лілія з насиченим ароматом. Неперевершене поєднання красивої забарвлення квіток і мінімальної потреби в уходе.Опісаніе сорти purple eye: розпустилися квітки– діаметром до 17 см, висота квітконосів– від 90 см до 110 см; кожна цибулина може одночасно випускати до 7-10 бутонів; забарвлення– рідкісна: насичено рожеві кінчики пелюсток і темно бордова, майже чорна серединка, пелюстки з густим крапом, який утворює плавний перехід забарвлення пелюсток від лавандово-рожевого до темно бордового; цибулини добре ростуть і на сонячних ділянках, і в півтіні, тому ви можете висаджувати цю лілію на різних ділянках саду; цибулини азіатських лілій особливо стійкі до наших зімам.Бистро і недорого замовити цибулини лілії Перпл Ай пропонує розплідник Каміла Гарден. Наш каталог має широкий асортимент посадкового матеріалу відмінної якості, крім цибулинних у нас можна придбати нарциси, іриси, тюльпани, крокуси, гладіолуси. Ми надаємо можливість купити цибулини лілій з доставкою поштою, яка здійснюється в Київ, Дніпро, Херсон, Умань, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, Хмельницький та інші регіони України.

СХОЖІ ТОВАРИ

Simplon/симплон
Ціна 28.00 грн
Dizzy/діззі
Ціна 38.00 грн
Brindisi/бріндізі
Ціна 28.00 грн