Apricot fudge лілія троянда (148)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Apricot fudge лілія троянда
   
Apricot fudge лілія троянда
51 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Нидерланды
Код товару : LI00001
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням. У вашому замовленні може

Опис :

Лілію ОТ-гібрид Apricot Fudge відрізняє від інших незвичайна форма пелюсток, вони за будовою більше нагадують троянду, а по розташуванню і кількості залишаються лілейними. Колір у цього оригінального гібрида ніжний абріковий, аромат яскравий, приємний. Цибулини азіатських гібридів добре себе почувають у живильному, зволоженою, але не сирої грунті, з достатнім доступом повітря. Висаджуючи цибулини, варто вибрати місце сонячне, і захищене від сильного вітру, щоб він не поламав високі стебла. У догляді рослина невибаглива, потрібно тільки полив і трохи добрив перед початком цвітіння.

СХОЖІ ТОВАРИ