Must see/маст сі (1588)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Must see/маст сі
Must see/маст сі
32 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : LI000069
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Лілію Must See вирощують для складання букетний композицій або для групової посадки в саду. Квітка складається з химерних двох ярусів пелюсток і яскравого забарвлення з вкрапленнями. Пелюстки з рюшами по краях і злегка закрученими в зворотну сторону кінчиками. Колір верхнього ярусу пелюсток насичено помаранчевий, а нижнього— світло-помаранчевий, в центрі— ближче до білого. Бордові вкраплення розташовані від серединки квітки до центру. При цьому серединка лілії зелено-жовта, без пильовиків. Також є квітки біло-кремові з малиновими мазками ближче до краю пелюстки і темно-бордовими вкрапленнями. Лілії Must See під час цвітіння мають приємний ніжним запахом. Цвіте даний сорт з липня місяця і до осені. Висота рослини: від 90 і до 110 см. Бутони на стеблі розпускається від 10 до 15 шт. Квітки в діаметрі середні, 10– 15 см.

СХОЖІ ТОВАРИ

Shocking/шокінг
Ціна 35.00 грн