Indian diamond/індіан даймонд гібрид ла (962)

Переглянути весь каталог ⇒ CОРТОВІ ЛІЛІЇ
Indian diamond/індіан даймонд гібрид ла
   
Indian diamond/індіан даймонд гібрид ла
21 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : LI000021
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
У 90-х роках з'явилася нова група лілій - ЛА-Гібриди (Лонгіфлорум (длінноцветковой) плюс Азіатські), які були виведені в Голландії, США, Японії. В даний час існує більше 100 сортів. Ця категорії лілій дуже декоративна, має потужні і високі квітконоси, вкриті міцними зеленим листям, на яких може розквітати до 24 квіток. У висоту досягають 1,5 м. Квітки великі, діаметром 18-25 см, чашоподібної або кубовидної форми, по відношенню до стебла спрямований вгору або в сторону, у деяких сортів квітки мають легкий аромат. Текстура пелюсток щільна, як би пластмасова. ЛА-Гібриди мають дуже велику різновид забарвлення квітів (лимонна, біла, рожева, жовтогаряча, абрикосова, малинова, червона, комбінована). Залежно від сорту цвітіння відбувається в середині червня і триває до початку августа.Место посадки потрібно вибирати освітлене або невелику півтінь. Грунт повинна бути суглинна, поживна, пухка, слабокислая або нейтральна, щоб не було застою води. Квітникарі полюбили цей вид за витривалість і зимостійкість, непріхотлівость.Бистро і недорого замовити цибулини лілії пропонує розплідник Каміла Гарден. Наш каталог має широкий асортимент посадкового матеріалу відмінної якості, крім цибулинних у нас можна придбати нарциси, іриси, тюльпани, крокуси, гладіолуси. Ми надаємо можливість купити цибулини лілій з доставкою поштою, яка здійснюється в Київ, Дніпро, Херсон, Умань, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, Хмельницький та інші регіони України.