Grand maitre/гранд метр крокус 5 шт (1564)

Переглянути весь каталог ⇒ КРОКУСИ
Grand maitre/гранд метр крокус 5 шт
Grand maitre/гранд метр крокус 5 шт
40 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : KRO00028
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Крокус Grand Maitre (Crocus vernus‘ Grand Maitre’). Гібрид. Гігантський крокус! Інша назва: Шафран весняний. Рослина-ефемероїд, яка відноситься до сімейства Касатикова. Виведений в 1924 році. Це один з поздноцветущих крокусів. І око не відвести від прекрасних квіток! Вони великі, дзвонові-воронкоподібні, пофарбовані в лавандово-синій колір з легким відтінком фіолетового кольору. Гіллясті рильця, які визирають з віночка, оранжевого кольору. Вони створюють яскравий акцент і привертають вніманіе.Лістья блискучі, вузькі, темно-зеленого кольору, з сріблясто-білою міткою посередині листа. Вони починають рости з цибулини під час цвітіння, а повністю розвиваються - після відцвітання. Бульбоцибулини великі, сплющені. Зазвичай вони випускають по 2 цветка.Етот сорт виростає до 8-15 см у висоту і до 7 см в ширину. Ідеально підходить для вирощування у відкритому грунті і в контейнерах. Зростає на сонці і в півтіні. Добре виглядає в композиціях з раннецветущими нарцисами жовтого кольору (наприклад, сорту 'Trena "і" Tete-a-Tete "). Час цвітіння– середина весни.