Vanguard крокус 5 шт (558)

Переглянути весь каталог ⇒ КРОКУСИ
Vanguard крокус 5 шт
    
Vanguard крокус 5 шт
40 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : KRO00011
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Дивовижний крупноцветковий крокус Vanguard виростає з білими бутонами, а відкривається ніжно-бузковим квіткою. Унікальний забарвлення робить його популярним для вирощування в саду і в кімнатних горщиках. Особливо часто його використовують для вигонки до 8-ї марта.Опісаніе сорти крокусу Vanguard: висота квітконоса 15 см, висота келиха 5 см; цвіте в квітні протягом 10-15 днів посадка цибулин проводиться з сентябре0; ідеальне місце для посадки добре прогрівається сонцем; грунт дренированная, розпушування, з нейтральною реакцією; цибулини не люблять вогкості і застою води; крокуси добре переносять весняні заморозки і перепади температур.Луковіци крокусу Vanguard (Вангуард) висаджують як в грунт, так і в контейнери. Вони підходять для садових композицій і для домашньої вигонки. Садять їх на початку осені в ще теплу грунт на глибину 5-15 см, зверху засипають палої листям, що допомагає їм пережити холоди.

СХОЖІ ТОВАРИ