Giuseppe verdi/джузеппе верді (1624)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Giuseppe verdi/джузеппе верді
   
Giuseppe verdi/джузеппе верді
30 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL006
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :

Тюльпани Кауфмана (Джузеппе Верді)– одні з найбільш красивих сортів цього роду. Нерозкритий квітка нагадує за формою корону, а розкриваючись, перетворюється в шестикутну зірку і захоплює погляд продовгуватими, загостреними на краях пелюстками. Квітка висотою близько 7 см розташовується на міцному стеблі довжиною до 25 см. Зовні пелюстки мають рожевим рум'янцем на жовтому тлі, всередині вони лимонно-жовті, з характерною червоною облямівкою-короною над жовтою серединкою. Зелене листя відрізняються темними смугами.

СХОЖІ ТОВАРИ