Hearts delight/хартс делайт (1626)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Hearts delight/хартс делайт
   
Hearts delight/хартс делайт
15 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL007
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Тюльпан Heart´ s Delight (Tulipa kaufmanniana 'Heart's Delight'). Його назва–&Laquo; Хартс Делайт» ;. Привабливий сорт з класу Тюльпани Кауфмана. Рік реєстрації: 1952. Назва цього тюльпана (а воно звучить як« Серцевий захват») дійсно змушує ваше серце битися при вигляді квітки. Не тільки дуже ранній час цвітіння радує, але і забарвлення. Із зовнішнього боку пелюстки облицьовані рожево-червоним кольором. Усередині колір набагато яскравіше. Яскраво-жовтий центр утворює контраст, який з'являється на сонці, коли квіти широко раскриваются.Рост дуже компактний, а квітки досить стійкі до атмосферних впливів. Навіть смугаста листя є прикрасою з самого початку. Надзвичайно красивий і дуже функціональний колір! Тому він буде поєднуватися з майже будь-яким іншим відтінком. Елегантний сорт висотою від 12 до 35 см. Цвіте на початку сезону протягом 2-4 тижнів. Настійно рекомендується для використання в масових посадках, альпінаріях, бордюрах і в контейнерах. Ми сподіваємося, що цей сорт обов'язково сподобається тим садівникам, які шукають незвичайні квіти для вирощування на своїй ділянці. Він вважає за краще рости на сонячних ділянках і в півтіні. Грунт підійде будь-яка, але вона повинна бути добре дренованим. Оптимальна температура для гарного вкорінення становить 6-10° С. Тому, тюльпани повинні бути висаджені, коли температура грунту на глибині близько 15 см досягне зазначених значень.

СХОЖІ ТОВАРИ