Double price/дабл прайс (1674)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Double price/дабл прайс
   
Double price/дабл прайс
35 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL008
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Квітка фантастичною бузково-рожевого забарвлення і солодким квітковим ароматом. Тюльпани цього сорту з'єднали в собі романтичне поєднання м'яких лавандових, рожевих і білих тонів зі свіжими зеленими сполохами на зовнішніх пелюстках. Тюльпан Дабл Прайс відноситься до групи сортів махрові ранні (DOUBLE EARLY). Багаторічна цибулинна рослина висотою в саду 45-50 см. Сорт з яскравими густомахровими фіолетово-рожеві квітками, що нагадують піони. Бутон діаметром 7-9 см з більш світлим центром. Аромат виражений. Один з кращих сортів ранніх махрових тюльпанів. Тривалість цвітіння— до 3 тижнів. Короткі і міцні квітконоси добре переносять весняні зливи. Рекомендується висаджувати групою з 5 цибулин (мінімум). Невисокі тюльпани, посаджені групою, утворюють квітковий килим дивовижної краси. Тюльпан Дабл Прайс широко використовують як для озеленення та прикраси клумб, так і для букетів, а так само для вазонів, вигонки в січні– лютому.

СХОЖІ ТОВАРИ