Sunshine club/саншайн клаб (1696)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Sunshine club/саншайн клаб
    
Sunshine club/саншайн клаб
25 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL0013
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Яскравий тюльпан жовтого кольору - то що потрібно, щоб ваш сад заграв новими фарбами після холодної зими. Відноситься тюльпан до типу Багатоквіткові, в висоту доходить до 40-50 см, розмір цибулини становить 11-12 см. Висаджувати тюльпан можна в саду, клумбі на сонці або ж в тіні. Особливого значення де ви її висадіть немає, адже квітка не потребує сильному сонячному світлі, тому може виростати і в півтіні або ж тіні. Оптимальне брешемо висадки - осінь, оскільки квітка відноситься до ранніх весняних, в першому місяці весни ви зможете насолоджуватися його красою і вишуканими формами