Estella rijnveld/естелла ріженвельд (1706)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Estella rijnveld/естелла ріженвельд
    
Estella rijnveld/естелла ріженвельд
30 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL0017
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Дивлячись на тюльпан Estella Rijnveld (Естелла Ріженвельд) сумнівів про те, що він відноситься до класу попугайні не виникає. Його дуже гофрований бутон виглядає екзотично. Він має червоно-малинове забарвлення з біло-кремовими« язичками» ;. Висота бутона– 7 сантиметрів, а його диметр в розпущеному вигляді– 15 см. Висота квітконоса досягає 50 см. Садити такий тюльпан можна всю осінь. Глибина посадки– 5 см. Цвіте Estella Rijnveld 2-3 тижні в квітні-травні.

СХОЖІ ТОВАРИ

Avant garde тюльпан
Ціна 30.00 грн