Flaming club/фламінго клуб (1712)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Flaming club/фламінго клуб
    
Flaming club/фламінго клуб
30 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : .
Код товару : TULL0019
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Зверніть увагу, що це Сімейні тюльпани– це не один з офіційних класів тюльпана. Тим не менш, багато садівничі каталоги нададуть вам розділ Multiflowering Tulip, тому що ці ефектні квіти настільки популярні в світі. Багато з простих пізніх тюльпанів можна віднести до даного классу.Тюльпан‘ Flaming Club’ виростає до 50 см у висоту. На відміну від інших сортів він має кілька квіток на стеблі, цілу сімейку. Зазвичай одна цибулина утворює 4-5 штук (тато-мама-діти). Головний квітконосне стебло розгалужений на кілька дрібніших вторинних стебел, кожен з яких увінчується квіткою. Рослина вимагає море сонця. Витримує і півтінь. Воно не пред'являють ніяких особливих вимог до грунту, але краще всього росте в багатому перегноєм грунті з нейтральною, злегка кислому або злегка лужною реакцією. Крім того, потрібно хороший дренаж. Застою води рослина не виносить. Сама рання тиждень посадки на вигонку– 48.