Negrita parrot попугаячий тюльпан (526)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Negrita parrot попугаячий тюльпан
Negrita parrot попугаячий тюльпан
34 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : TUL00017
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Тюльпан Negrita parrot (негренят Перрот)– сорт для любителів незвичайних і ефектних кольорів. Квітки схожі на пір'я тропічного птаха. Пелюстки густо фіолетові, мають химерні хвилясто-жатие краю. Відноситься до тюльпанів типу Попугайні, 10 клас, поздніе.Опісаніе і основні характеристики:• Квітки дуже великі до 20 см діаметром, незвичайної злегка« розпатланою» форми, густо лілового кольору.• Квітконоси заввишки близько 45 см, досить ніжні, не завжди можуть утримати важкий квітка. Висаджуйте сорт серед ажурних рослин з надійними стеблами, які б підтримували квітки тюльпана, або їх можна підв'язати.&Bull; Висота бутона– до 20 см, форма– трохи округла.• Цвітіння: з середини травня.&Bull; Сорт добре виглядає по краях рабаток, уздовж доріжок, де їх можна добре розглянути.