Ред перрот тюльпан (536)

Переглянути весь каталог ⇒ ТЮЛЬПАНИ
Ред перрот тюльпан
Ред перрот тюльпан
35 грн
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

  ⇒  
Характеристики
Виробник : Ukraina
Код товару : TUL00022
         
Logo
KAMILA GARDEN
office@kamila-garden.com.ua
Тел. : +38 (096) 012-39-52

Ми оперативно відправляємо всі Ваші замовлення в будь-яку точку країни за допомогою Укрпошти та Нової пошти.

Увага! Оплата.
Висилаються тільки попередньо оплачені замовлення. Найпростіший спосіб оплати - в терміналі (наприклад - Приватбанку) на мою картку банку Приват Завів номер картки та суму, і все.
Увага! Призначення платежу - поповнення карткового рахунку.
Не вказуйте ніяких інших призначень - оплата не пройде. Прохання повідомити по ел пошті office@kamila-garden.com.ua або по телефону +38 (096) 012-39-52 про виконане платежі, так як не завжди можливо встановити платника.
Оплата до 20 червня , неоплачені до цього терміну замовлення можуть бути анульовані автоматично. Замовлення які будуть створені після 20 червня оплачуються протягом 2-х робочих днів.
У разі виникнення будь-то питань, уточнень - пишіть на нашу електронну пошту office@kamila-garden.com.ua , або телефонуйте за телефоном +38 (096) 012- 39-52 з 9 до 19 годин крім неділі. У зв'язку з пандемією, що викликала певні труднощі в країні - прохання. Якщо хтось з якоїсь причини не буде оплачувати замовлення, прошу повідомити про це. Ми ставимося до цього з розумінням.

Опис :
Тюльпан попугаячий RED pARROT має квітки червоного кольору. Попугайні тюльпани мають дуже незвичайний і екзотичний вид: у пелюсток глибоко порізані краю, причому самі пелюстки хвилястою, рельєфної форми, нагадують розпатлані пташине пір'я. Широко розкритий квітка може досягати в діаметрі 20 см. Забарвлення у попугайні тюльпанів зустрічається найрізноманітніша: від білосніжної до пурпурно-чорної, багато строкатих сортів. Тюльпани цієї групи відомі з 17 століття. Висота рослин може бути, в залежності від сорту, від 40 до 65 см. Цвітуть Попугайні тюльпани пізно, у другій половині травня. Квітки у тюльпанів цієї групи дуже великі і важкі, тому рекомендується висаджувати їх в місцях захищених від вітру і використовувати опори або підв'язування для квітконосів. Використовуються, головним чином, для оформлення садів і парків, при цьому розміщувати їх слід окремо від інших тюльпанів, ближче до доріжок, щоб в повній мірі оцінити їх незвичайну зовнішність. Прекрасно підходять для вирощування на клумбах.